Tiesioginiai skrydžiai iš Danijos

Danijos vardas pasaulyje prieš daugiau nei tūkstantį metų nuskambėjo dėl jų vikingų žygių ir aršių užkariavimų. Šiandien šalis garsėja savo svetingais bei laimingais gyventojais, kurie yra laikomi vienais labiausiai civilizuotų ir išsilavinusių žmonių visame pasaulyje. Šalyje vyrauja progresyvi, lygias teises užtikrinanti politika, čia klesti urbanistinis dizainas, architektūra, technologijos bei menas ir kultūra. Apsilankiusieji Danijoje neretai nustemba, kad ši maža šalis savyje talpina šitiek daug – išvykę iš šios šalies negalėsite susilaikyti nepažadėję sugrįžti vėl ir vėl.

Vis dėlto net jei ir nuspręsite įleisti Danijoje savo šaknis, kartais šalį vis vien teks palikti – trauks noras aplankyti kitur gyvenančius artimuosius ir draugus, pakelti sparnus privers darbo reikalai ar malonios atostogos. Didieji Danijos oro uostai kasdien vykdo dešimtis tiesioginių skrydžių į pačias įvairiausias pasaulio šalis. Lietuva – ne išimtis.

Tiesioginiai skrydžiai iš Danijos į Lietuvą šiuo metu yra vykdomi maršrutais Kopenhaga – Vilnius, Kopenhaga – Kaunas bei Kopenhaga – Palanga. Tačiau ieškodami lėktuvo bilietų būtinai apsilankykite keliose pigių skrydžių kompanijų internetinėse svetainėse – neradus tiesioginių skrydžių iš kitų Danijos miestų viename tinklalapyje, galbūt pasiseks kitame. Vis dėlto didesnė tikimybė pasiekti Lietuvą iš kitų Danijos miestų be persėdimų yra perkant lėktuvo bilietus iš skrydžių bendrovių, kurios bendradarbiauja su brangesnėmis oro linijomis – tada ir bilietai atsieis daug brangiau.

Tačiau rekomenduojame neatmesti galimybės iš Danijos keliauti ir su persėdimais – neretai jie tetrunka vos kelias valandas, kurių metu galite užvalgyti viename iš oro uosto restoranų, paskaityti knygą ar tiesiog nusnausti. Esant ilgesniam laiko tarpui tarp skrydžių tą laiką galima išnaudoti šalies, kurioje vykdomas persėdimas, pažinimui; taigi net jeigu ir nepavyktų gauti tiesioginio skrydžio iš Danijos, ką veikti persėdimo metu tikrai atsiras.
 

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos