Skrydžiai per Daniją

Danijoje yra įsikūrę nemažai oro uostų, o Kopenhagos oro uostas – pats didžiausias visose Skandinavijos šalyse, tad nenuostabu, kad Danija neretai tampa tarpine stotele keliaujant iš vienos šalies į kitą. Per metus visi šalies oro uostai aptarnauja šimtus tūkstančių keleivių, kiekviename iš jų yra gausu kavinių, restoranų, barų bei parduotuvių, kur galima leisti laiką tarp skrydžių. Ne viename iš jų taip pat yra ir poilsio bei VIP zonos, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis netgi dar daugiau patogumų.

Skrydžiai iš Danijos yra vykdomi į tokias tolimas šalis, kaip Amerika ir Japonija, negana to, skrydžiai per Daniją yra organizuojami ir į tokias šalis, kaip Kanada ir Kinija. Tad jeigu savo kelionės tikslu pasirinkote tokią šalį, į kurią iš Lietuvos turite skristi su persėdimais, egzistuoja didelė tikimybė, kad laiką tarp skrydžių turėsite leisti būtent viename iš Danijos oro uostų. Norėdami, kad laiko tarpas tarp skrydžių būtų kuo mažesnis, turėsite paaukoti daugiau pinigų brangesniems lėktuvo bilietams. Įsigijus pigesnius lėktuvo bilietus, yra tikimybė, kad laukti savo sekančio skrydžio teks ganėtinai ilgai – kartais net tarp 8 – 24 valandų.

Tačiau nereikėtų to interpretuoti kaip minuso – aštuonios valandos neprailgs nė viename iš gerai veikla aprūpintų šalies oro uostų, o esant ilgesnei pertraukai tarp skrydžių pasinaudokite galimybe pavažiuoti iki artimiausio miesto ar kaimo bei susipažinkite su vietine kultūra, architektūra,menu ir istorija. Net jeigu Danijoje Jums te pavyks praleisti tik kelias valandas, pasisemti gerų įspūdžių įmanoma net ir per tokį trumpą laiką. Tiesiog prieš skrydį pasidomėkite, kaip iš oro uosto greičiausiai galima nukeliauti iki miesto, iš anksto nuspręskite, kuriems lankytiniems objektams galite skirti laiko bei apskaičiuokite kelionės trukmę atgal į oro uostą – turėdami šitokį planą galėsite nesinervindami šiek tiek laiko praleisti dar vienoje nuostabioje šalyje, o ne vien tik grožėtis jos vaizdais pro lėktuvo langą.
 

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos