Pigūs skrydžiai į Daniją

Danijos karalystė – viena gražiausių Europos šalių. Danai gali pasigirti aukštu pragyvenimo, edukacijos, sveikatos apsaugos lygiu, čia vyrauja lygybė, itin daug dėmesio skiriama žmogaus teisių apsaugai bei gyventojų lavinimui. Danija buvo pripažinta mažiausiai korumpuota pasaulio šalimi ir čia yra mokami vieni aukščiausių atlyginimų visame pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad danai – vieni laimingiausių žmonių, kuriuos kadanors sutiksite, ir tai atsispindi jų svetingume.

Pigūs skrydžiai į Daniją

Pigiausi skrydžiai į Daniją iš Lietuvos šiuo metu yra keliaujant iš laikinosios sostinės – skrydžiai į Daniją iš Kauno Jums atsieis vos 11 eurų į vieną pusę. Iš Vilniaus į Kopenhagą nuskrisite už 57 eurus, o į Bilundą – už 58 eurus. Tačiau pigūs skrydžiai į Daniją nuolat kinta – kartais pigiau skristi būna iš Kauno, kartais iš Vilniaus, o kartais – iš Palangos. Todėl būtinai sekite skrydžių bendrovių pateikiamus pasiūlymus ir laukite įvairių akcijų – jos yra vykdomos pakankamai dažnai, todėl gerai paieškoję, tikrai surasite Jums labiausiai priimtinus pasiūlymus.

Taip pat verta prisiminti, kad bilietai visada bus pigiausi, kai juos pirksite likus bent penkiems mėnesiams iki skrydžio dienos – kuo anksčiau įsigysite lėktuvo bilietus, tuo jie bus pigesni. Žinoma, kartais įvairių akcijų metu yra siūloma pigius bilietus įsigyti likus vos kelioms savaitėms ar dienoms iki skrydžio datos, tačiau laukti iki paskutinės minutės yra ganėtinai rizikinga, nes norimai kelionės datai pasiūlymų gali ir nebūti. Tad jeigu esate iš anksto suplanavę savo atostogų datą, bilietus geriau įsigykite iš anksto.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos