Danijos oro uostai

Danijoje šiuo metu veikia net vienuolika komercinius skrydžius aptarnaujančių oro uostų. Du iš jų yra įsikūrę Kopenhagos apylinkėse, o kiti yra išsibarstę po visą šalį. Iš visų oro uostų galima nesunkiai pasiekti šalia esančius didžiausius miestus – oro uostai siūlo autobusų, traukinių ar taksi paslaugas, o taip pat galima išsinuomoti ir automobilį. Tad jau žinodami, kuriame oro uoste nusileisite, pasidomėkite, kokiu būdu Jums būtų patogiausia ir optimaliausia pasiekti vietovę, kurioje leisite savo laiką Danijoje.


Oro uostai Danijoje:

Kopenhagos Kastrup (CPH) ir Roskilde (RKE) oro uostai

Kastrup yra pagrindinis Kopenhagos oro uostas, kuris aptarnauja ne tik Daniją, bet ir didžiąją dalį pietų Švedijos. Kastrup oro uostas yra pats didžiausias iš visų Skandinavijos šalių ir yra vienas iš seniausių oro uostų Europoje. Oro uostas yra įsikūręs Amager saloje ir nuo Kopenhagos yra nutolęs vos 8 kilometrus, todėl kelionė į Kopenhagos centrą yra trumpa ir atsieina pakankamai nebrangiai net ir keliaujant su taksi. Antrasis Kopenhagos oro uostas yra Roskilde, įsikūręs Roskilde vietovėje, šalia Tune miestelio. Nuo Kopenhagos jis yra nutolęs apie 30 kilometrų, todėl pigiausia miesto centrą pasiekti yra autobusu.

Kiti Danijos oro uostai

Nors Kopenhagos oro uostai ir yra pagrindiniai Danijos oro uostai, tačiau kiti šalyje esantys oro uostai taip pat verti paminėjimo. Billundo oro uostas (BLL) yra vienas darbingiausių šalies oro uostų, nuo Billundo centro nutolęs vos 2 kilometrus. Odense Hans Christian Andersen (ODE) oro uostas – nedidelis oro uostas, esantis Beldringe kaimelyje. Nuo Odense miesto jis yra nutolęs 9 kilometrus. Orhuso (AAR) oro uostas yra įsikūręs Tirstrupe ir nuo Orhuso nutolęs 36 kilometrus. Esbjergo (EBJ) oro uostas nuo miesto centro nutolęs 9 kilometrus, o Aalborgo karinis/civilinis oro uostas yra įsikūręs už 6.5 kilometro nuo miesto centro.

Visi Danijos oro uostai dirba operatyviai ir rūpinasi, kad jų keleiviams nekiltų jokių nesklandumų. Oro uostuose gausu kavinių, restoranų ir įvairių parduotuvių, todėl laikas, praleistas laukiant skrydžio tikrai neprailgs.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos