Skrydžiai į Daniją

Kadangi lėktuvų bilietai į Daniją yra vieni iš labiausiai graibstomų, skrydžiai kryptimi Lietuva – Danija yra organizuojami itin dažnai ir bilietų neretai galima gauti už itin palankią kainą. Keleiviai, norintys į Daniją skristi iš Lietuvos, gali pasirinkti skristi iš bet kurio šalies oro uosto – įvairios avialinijos skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos beveik visus metus. Daugiausia skrydžių yra vykdoma iš Vilniaus, nuo kurio tik šiek tiek atsilieka Kaunas, o rečiausiai į Daniją yra skraidoma iš Palangos.

Skrydžiai į Daniją taip pat yra vykdomi ir iš kaimyninių šalių – Lenkijos bei Latvijos. Kartais lėktuvų bilietai į Daniją būna pigesni skrendant iš Varšuvos ar Rygos, tad planuodami savo kelionę būtinai pasidomėkite, kuris maršrutas Jums būtų patogiausias ir atsieitų pigiausiai.

Pigūs skrydžiai į Daniją

Skrydžių bendrovės, platinančios lėktuvų bilietus, dažnai skelbia įvairias akcijas, kurių metu galima įsigyti lėktuvų bilietų su didelėmis nuolaidomis. Akcijos yra vykdomos visus metus, todėl gerai paieškoję, pigius bilietus surasite bet kuriam sezonui. Pigiausi lėktuvų bilietai į Daniją būna tada, kai jie yra įsigyjami likus maždaug pusei metų iki kelionės datos, tad rekomenduojama bilietais pasirūpinti iš karto nutarus, kur keliausite.

Paskutinės minutės skrydžiai į Daniją

Nors skrydžių kainos į Daniją yra ganėtinai žemos ir juos neretai galima įsigyti su nuolaidomis, tačiau kartais bilietai kainuoja netgi dar pigiau, kai yra siūlomi paskutinės minutės skrydžiai į Daniją. Šitokiu pasiūlymu susidomėti išties verta, ypač jeigu galite sau leisti netikėtai pasiimti kelis laisvadienius – paskutinės minutės kelionės yra puikus būdas patirti nuotykių, atitrūkti nuo kasdienės rutinos, pakeisti aplinką bei pažinti naują kultūrą.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos