Savaitgalis Danijoje

Danija – tai šalis, kurią yra pamėgę keliautojai iš viso pasaulio. Karalystė garsėja savo istorija, vikingų legendomis, nuostabiais peizažais, menu ir architektūra. Šalyje yra išvystyta puiki susisiekimo sistema tiek keliaujantiems automobiliu, tiek ir viešuoju transportu, todėl norint turiningai praleisti laiką Danijoje tikrai nėra būtinos nuolatinės gido paslaugos – nepamirštamą savaitgalį Danijoje tikrai galima susiplanuoti ir patiems.

Savaitgalis Danijoje

Pirmąją dieną Kopenhagoje vertėtų praleisti tiesiog vaikštinėjant miesto gatvėmis ir susipažįstant su Danijos sostinės atmosfera bei kultūra. Užsukite į vieną iš čia esančių kavinių ar restoranų, pabendraukite su vietiniais gatvės muzikantais ar savo kūrinius pardavinėjančiais menininkais, o vakare patraukite į Tivoli – vasarą tai itin puiki vieta, kurioje neretai galima pasiklausyti gyvos muzikos. Antrąją dieną apsilankykite viename ar keliuose iš čia esančių muziejų – vien Nacionaliniame muziejuje yra sukaupta šimtai dėmesio vertų eksponatų. Dieną taip pat galite praleisti Slotsholmen saloje bei apžiūrėdami daugybę čia įsikūrusių įspūdingų pastatų. Esant geram orui vakarą maloniai galima praleisti plaukiant kanalu, o su miestu atsisveikinti siūloma viename iš Vesterbro rajone esančių restoranų ar barų.

Jeigu savaitgalį nusprendėte praleisti kitame Danijos mieste, pasidomėkite, ką Jums būtų įdomiausia ten nuveikti. Kiekvienų metų birželio ar liepos mėnesį Roskildėje vyksta didžiausias šiaurės Europos muzikos festivalis, tad jeigu Jus domina galimybė kelias dienas praleisti nuostabioje aplinkoje klausantis pačių geriausių atlikėjų iš viso pasaulio, pasidomėkite lėktuvų bilietais būtent į Roskildę. Orhuso miestas – antras pagal dydį Danijoje. Jis garsėja savo kultūra ir prekyba, mieste yra išties nemažai dėmesio vertų muziejų, gerai išsilaikęs istorinis rajonas, čia nuolatos vyksta nepamirštami koncertai ir kiti pramoginiai renginiai. Hans Christian Anderseno gimtasis miestas Odense taip pat gali tapti puikia vieta savaitgalio pramogoms – šis universitetinis miestas yra pripildytas jaukių kavinių ir restoranų bei gyvybingų ir spalvingų barų bei naktinių klubų. Mieste taip pat apstu ir kultūros – tarp daugelio kitų čia yra įsikūręs minėtojo rašytojo vardo muziejus bei dėmesio verta katedra, o visame mieste esantys dviračių takai puikiai padės aktyvaus poilsio metu pasigrožėti šio miesto vaizdais.

Išsirinkę, kurioje Danijos vietoje atostogausite, pasidomėkite, ką ten galima nuveikti bei pamatyti. Internete gausu turistams ir keliautojams skirtų puslapių, kuriuose yra rekomenduojamos įdomiausios tam tikros vietovės ar miesto lankytinos vietos, geriausios vietos, kuriose galima pavalgyti, geriausi ir pigiausi Danijos viešbučiai bei kita informacija, kurią verta žinoti kiekvienam turistui.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos