Kelionė po Daniją

Nesvarbu, ar Jus domintų savaitgalio išvyka į Daniją ar nusprendėte ilgesnį laiką atostogauti Danijoje, jeigu Jūsų kelionės tikslas yra pamatyti kuo daugiau ir kuo geriau susipažinti su šalies kultūra ir istorija – kelionė po Daniją yra puikiausias būdas tai padaryti.

Šalis yra suskirstyta į penkis regionus: Hovedstadeno regionas, Pietų Danijos regionas, Šiaurės Jutlandijos regionas , Vidurio Jutlandijos regionas ir Zelandijos regionas. Savo kelionę galite planuotis pagal regionus ir aplankyti būtent to regiono žymiausias lankytinas vietas – tai optimaliausias variantas, kai Jūsų vizito trukmė Danijoje yra trumpa. Tuo atveju geriausia yra išstudijavus šalies žemėlapį bei atlikus kiekvieno regiono internetinę paiešką nutarti, į kurį regioną labiausiai norite nuvykti ir ką ten norite pamatyti – išsirinkite kelis labai vienas nuo kito nenutolusius objektus bei pasistenkite kuo daugiau laiko praleisti vis kitame mieste ar kaimelyje bei pažinti būtent jų vietinius žmones, istoriją ir kultūrą.

Jeigu savo kelionei po Daniją galite skirti daugiau laiko, nepraleiskite progos pakeliauti po visą šalį. Orhuso miestas garsėja savo istoriniu senamiesčiu, kuris yra pripažįstamas vienu gražiausių visoje Danijoje. Baltijos jūroje esanti Danijai priklausanti Bornholmo sala, vadinama „Baltijos perlu“, vilioja nuostabiais paplūdimiais, nesibaigiančiais dviračių takais bei 19 amžiaus architektūra. Kelionė po Danijos salas yra vienas mėgstamiausių keliautojų užsiėmimų – pasidomėkite, kurias iš jų norite aplankyti, ką ten norėsite pamatyti bei kiek laiko praleisite kiekvienoje iš jų – gerai suplanuota kelionė po Danijos salas paliks nuostabius prisiminimus.

Norintieji pažinti Danijos istoriją ir kultūrą taip pat turėtų apsvarstyti galimybę apsilankyti Danijai priklausančiose Farerų salose. Salos yra įsikūrusios 600 kilometrų į vakarus nuo Norvegijos pakrantės ir iš viso salyną sudaro net 18 salų. Farerai pasižymi nepaprasto grožio pievomis, akmenuotomis pakrantėmis, rūko apgaubtomis mistinėmis kalvomis bei neapsakomo įspūdingumo fiordais. Salų pakrantėse stebint vandenyną galima išvysti pačių įvairiausių jūros gyvūnų, tarp kurių yra ir ruoniai bei banginiai. Vasarą čia gausu muzikos festivalių bei kitų renginių, kurie padeda keliautojams išlaikyti balansą tarp ramybės ir linksmybių.

Kad ir kur nuspręstumėte nuvykti ir ką nuspręstumėte pamatyti, kelionė po Daniją bus kupina įspūdžių ir malonių nuotykių, apie kuriuos dar ilgai pasakosite visiems aplinkiniams.
 

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos