Atostogos Danijoje

Nesvarbu, ar mažiausią Skandinavijos šalį aplankysite pirmą ar dešimtą kartą – atostogos Danijoje visuomet garantuos gerai praleistą laiką, o sukaupti įspūdžiai dar ilgai nepaliks Jūsų atminties. Pigūs lėktuvų bilietai į Daniją yra siūlomi ištisus metus, todėl savo atostogas Jums pavyks susiplanuoti bet kuriam metų laikui, tačiau atostogauti Danijoje ko gero yra geriausia vėlyvą pavasarį, ankstyvą rudenį ar vasarą, kadangi tuo metu orai Danijoje yra palankiausi poilsiautojams ir keliautojams. Įsigiję lėktuvo bilietus bei susiradę gyvenamąją vietą Danijoje, imkitės kruopštesnio savo kelionės planavimo – apgalvokite, kaip norėsite praleisti savo atostogas.

Ramų poilsį mėgstantys atostogautojai turėtų atkreipti dėmesį į mažesnius miestelius ar Danijos pajūrio miestus. Mažesniuose šalies miesteliuose galbūt ir nebus itin daug veiklos, tačiau čia išties pavyks pabėgti nuo didmiesčių triukšmo ir atsigauti bei pažinti tikrąją šalies kultūrą. Vienas iš tokių dėmesio vertų miestelių – tai viduramžių atmosferos apgaubtas Ribe, dar vienas – pasaką primenantis idiliškasis Ærøskøbing. Aktyvesnį poilsį pripažįstantys keliautojai tiesiog privalo pasinaudoti galimybe apvažinėti Danijos miestus ar jų apylinkes dviračiais – šioje šalyje dviračių takų tinklas yra itin gerai išvystytas ir tai yra vienas geriausių būdų pažinti šalį. Danijos pakrantes nusėję paplūdimiai taip pat yra vienas iš dalykų, kuriuos verta aplankyti esant šioje šalyje – vasarą vanduo yra pakankamai šiltas, kad jame būtų galima maudytis, o kitais metų laikais paplūdimiuose galima grožėtis nuostabiais vaizdais, pasivaikščioti nesibaigiančiomis kopomis bei paieškoti 2 – ojo Pasaulinio karo laikų bunkerių bei švyturių.

Šalyje taip pat yra dešimtys muziejų ir meno galerijų, kuriuose galima susipažinti su turtinga šalies istorija, grįžtančia atgal iki pat šalies įkūrimo. Visuose Danijos regionuose ir juose esančiuose miestuose galima grožėtis danams būdinga architektūra, spalvingu ir įdomiu dizainu, apsilankyti senovinėse pilyse bei fermose ir netgi paplaukioti vikingų laivais. Mėgstantys linksmybes turėtų traukti į Kopenhagą arba vieną iš šalies universitetinių miestų – Orhusą arba Aalborgą – kur yra gausu pačių įvairiausių barų, naktinių klubų bei kur nuolatos vyksta patys geriausi koncertai ir naktinis gyvenimas kone pralenkia dienos aktyvumą.

Danija – daug ką pasiūlyti turinti šalis , tad ką pamatyti ir ką čia nuveikti išties yra. Apgalvoję, kokio tipo atostogos Jus labiausiai domina, išsirinkite šalies miestą ar vietovę, į kurią norite nuvykti ir pradėkite planuoti, ką konkrečiai ten norėsite nuveikti. Gerai suplanuotos atostogos padės sutaupyti laiko bei išvengti nereikalingų nervų, todėl pasistenkite prieš išvykdami susidėlioti bent jau abstrakčią dienotvarkę ir maršrutus kiekvienai kelionės dienai.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos