Pigios kelionės į Daniją

Žavioji Danija – tai lyg tikra pasakų šalis. Amžių naštą atlaikiusios didingos pilys, nesibaigiantys laukai ir miškai, stebuklingos šiaurės pašvaistės ir visa, ko reikia, kad gyvenimas būtų gražus – ne veltui Danija yra laikoma pačių laimingiausių žmonių tėvyne. Pigūs lėktuvų bilietai į Daniją Jus nugabens į šį magišką kraštą ir galėsite patys patirti šios šalies stebuklus.

Prieš pakeliant sparnus į Daniją, reikėtų savo kelionę susiplanuoti kuo geriau. Spontaniškos kelionės turi savito žavesio, tačiau jeigu norite savo atostogų metu patirti kuo mažiau nesklandumų, pradėkite apie jas galvoti iš anksto ir apsvarstykite visus svarbiausius kelionės aspektus.

  • Tinkamai pasirinkta gyvenamoji vieta. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti nusprendę, kur keliausite, tai bilietų rezervacija. Kai lėktuvo bilietai į Daniją atsidurs Jūsų rankose, reikės pereiti prie kito žingsnio – gyvenamosios vietos Danijoje išsirinkimo. Tiems, kas gali sau leisti gerai pakratyti kišenę bei mėgsta prabangą ir visus su ja siejamus patogumus, apsistoti reikėtų miesto centre – ten yra įsikūrę bet kurio miesto geriausi Danijos viešbučiai, apsupti brangiausių ir geriausių šalies restoranų bei parduotuvių. Tie, kuriems tviskanti prabanga nėra prioritetas, galės apsistoti viename iš daugelio šalyje esančių ekonominių viešbučių ar nedidelių viešbučių, priklausančių vietiniams – tai pigiausi viešbučiai Danijoje. O norintieji sutaupyti kuo daugiau turėtų pasidomėti galimybe išsinuomoti butą ar kambarį iš pačių vietinių danų – internete gausu tokias paslaugas siūlančių tinklapių, kur galima susirasti nebrangią gyvenamąją vietą Jums patinkančiame miesto ar vietovės rajone.

  • Iš anksto suplanuotos atostogos. Savo kelionę pamažu pradėkite planuoti likus bent keliems mėnesiams iki savo skrydžio dienos – įsitikinkite, kad turite visus reikiamus dokumentus, pakankamai Danijos klimatui tinkamų drabužių ir t.t. Taip pat yra rekomenduojama pasidomėti pačia šalimi – internete paskaitykite, kokias Danijos lankytinas vietas rekomenduoja aplankyti kiti keliautojai, kur galima gardžiai ir sočiai pavalgyti už optimalią kainą bei kurie barai ir naktiniai klubai yra labiausiai verti dėmesio. Visada pravartu ir iš anksto išsiaiškinti, kaip veikia šalies, į kurią keliaujate, viešasis transportas bei iš anksto pasidomėti miestų kortelėmis, kurios suteikia nuolaidų tiek transportui, tiek ir lankytiniems objektams.

  • Turizmo ypatumai. Danų kultūra yra būdinga šiauriečiams, tačiau turinti taip pat ir kažko savito. Prieš vykdami į šią šalį pasidomėkite, kokios tradicijos ir kokie draudimai čia galioja – nežinodami kokios nors smulkmenos galite netyčia įžeisti vietinį šalies gyventoją. Kaip tauta danai nėra konfliktiški žmonės, tačiau niekada negali žinoti – galbūt susidursite būtent su tuo vienu iš kelių Danijos karštakošių. Šito išvengti pavyks rodant pagarbą danų kultūrai bei pokalbyje panaudojant bent vieną danišką žodį ar frazę.

  • Lagamino turinys. Danijos klimatas – švelniai vėsus, todėl kraunantis daiktus net ir vasaros atostogoms ko gero nereikėtų pirmenybės teikti vien šortams bei marškinėliams be rankovių – lagamine turėtų dominuoti šiltesni drabužiai. Tačiau visus metų laikus orai Danijoje – itin permainingi, todėl būtinai prieš savo kelionę pasidomėkite bent jau artimiausios savaitės orų prognoze.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos