Lietuva – Danija

Skandinavija nuo seno žavi savo mistinėmis vikingų legendomis, ištisus amžius besitęsiančia turtinga istorija, įdomia kultūra bei aukštu gyvenimo ir edukacijos lygiu. Danija – ne išimtis. Šioje nedidelėje šalyje geras laikas garantuotas ir įspūdžių ištroškusiems keliautojams, ir poilsio bei nuotykių gražioje gamtoje ieškantiems turistams, ir ambicijų kupiniems verslininkams bei studentams.

Skrydžiai iš Lietuvos į Daniją

Skrydžius iš Lietuvos į Daniją organizuoja įvairios skrydžių bendrovės – lėktuvo bilietus siūlo ir reguliarių skrydžių oro bendrovės, ir pigių skrydžių kompanijos. Skrydžiai yra vykdomi visus metus ir itin dažnai – net po kelis kartus per savaitę.

Skrydžiai iš Lietuvos į Daniją yra vykdomi visų šalies oro uostų. Daugiausia Danijos miestų galima pasiekti keliaujant iš Vilniaus oro uosto, tačiau į didesnius Danijos miestus taip pat galima nuskristi ir iš Palangos bei Kauno oro uostų – tereikia apsilankyti skrydžių bendrovių tinklalapiuose bei įvesti savo norimą maršrutą, ir Jums bus pateikiami visi įmanomi pasiūlymai, geriausiai atitinkantys Jūsų kelionės reikalavimus.

Lietuva – Danija lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai į Daniją gali būti prieinami kone kiekvienam – šiuo metu kelionė maršrutu Kaunas – Kopenhaga tekainuoja vos 11 eurų. Tokie pasiūlymai nėra reti, o atidžiai sekant pigius skrydžius siūlančių bendrovių internetines svetaines, išties patrauklius pasiūlymus rasti yra ganėtinai lengva. Vis dėlto kartais bilietai būna gerokai brangesni – ypač žiemos švenčių laikotarpiu, vasaros sezonu bei perkant bilietus likus nedaug laiko iki pačios kelionės. Todėl yra itin svarbu esant galimybei pasirūpinti, kad bilietai į Daniją Jūsų rankose atsidurtų kuo anksčiau – didžiausia tikimybė įsigyti pigiausius bilietus į Daniją yra tada, kai jie yra rezervuojami iki skrydžio dienos likus maždaug pusei metų.
 

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos