Danija – Lietuva

Danija – tai mažiausia Skandinavijos šalis, tačiau tai nereiškia, jog ji neturi ko pasiūlyti. Šalyje apstu modernių ir istorinių miestų, žavingų fermų bei akį traukiančių gamtos peizažų, įvairių salelių bei kerinčių miškų. Čia apsilankiusieji pajus ir viduramžių, ir renesanso, ir šiuolaikinę dvasią, kuri persipina kone kiekviename šalies kampelyje.

Skrydžiai iš Danijos į Lietuvą

Danija jau ne pirmą šimtmetį pritraukia pačių įvairiausių lankytojų. Nuo pat senų laikų ši Skandinavijos šalis buvo patraukli pirkliams, keliautojams ir žinių ištroškusiems eruditams. Niekas nepasikeitė ir šiais laikais – patrauklus ir palankus verslo klimatas ne vieną suvilioja čia įsidarbinti ar net steigti savus verslus, nuostabi Danijos gamta, įdomi architektūra bei turtinga šalies istorija ir kultūra intriguoja turistus, o nemokamas aukštos kokybės mokslas į Daniją pritraukia tūkstančius studentų kasmet. Todėl nenuostabu, kad pigūs skrydžiai iš Danijos į Lietuvą yra organizuojami iš kelių Danijos miestų bei yra vykdomi net kelis kartus per savaitę.

Danija – Lietuva lėktuvų bilietai

Skrydžius iš Danijos į Lietuvą vykdo ir pigių skrydžių bendrovės, ir reguliarių skrydžių kompanijos. Daugiausia skrydžių iš Danijos yra organizuojama į Vilnių, tačiau neretai taip pat galima rasti ir lėktuvo bilietų kryptimi Danija – Kaunas.

Kopenhaga, Arhusas, Bilundas, Orhusas - tai tik keli miestai, iš kurių yra vykdomi skrydžiai maršrutu Danija – Lietuva, tereikia tik pasidomėti skrydžių bendrovių pasiūlymais. Bilietų kainos priklauso nuo daugelio aspektų ir varijuoja dėl įvairių priežasčių – skrydžių bendrovių, oro uosto mokesčių, kelionės datos ir kitų – tačiau jei jus domina patys pigiausi lėktuvų bilietai Danija – Lietuva kryptimi, rekomenduojama juos įsigyti likus bent penkiems mėnesiams iki kelionės.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos