Bilietų kainos į Daniją

Visais metų laikais bilietų kainos į Daniją beveik nekinta. Tačiau, turint omenyje, kad Danija – itin patraukli šalis studentams, verslininkams ir keliautojams iš užsienio, nėra nuostabu, kad kartais lėktuvų bilietai į Daniją ir iš jos šiek tiek pakyla. Dėl šios priežasties bilietai brangesni būna žiemos švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų – laikotarpiu arba vasaros sezono metu, kai Danijoje apsistoję užsieniečiai traukia į savo gimtuosius kraštus praleisti laiko su artimaisiais, arba kai keliautojai nusprendžia Hanso Christiano Anderseno tėvynę aplankyti atostogų metu.

Negana to, bilietų kainos į Daniją kiek aukštesnės būna ir tada, kai jie yra įsigyjami likus vos kelioms savaitėms ar netgi mėnesiams iki skrydžio dienos. Todėl yra patartina bilietais pasirūpinti kuo anksčiau – geriausia tai yra daryti likus penkiems ar šešiems mėnesiams iki kelionės pradžios, nes būtent tada ir yra siūlomi pigiausi skrydžiai į Daniją. Bilietais rūpinantis iš anksto pavyks rasti gerų pasiūlymų net ir švenčių ar vasaros sezonams. Negana to, skrydžių bendrovės kartais pateikia ir itin nebrangių paskutinės minutės pasiūlymų, kai vieną iš charizmatiškų Danijos miestų galima aplankyti vos už kelias dešimtis eurų.

Viskas, ką Jums reikia padaryti – tai sekti įvairių pigių skrydžių bendrovių naujienas jų internetiniuose puslapiuose. Ten tikrai pavyks rasti gerų pasiūlymų su nemažomis nuolaidomis tiek iš anksto suplanuotoms kelionėms, tiek ir spontaniškiems paskutinės minutės vizitams.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos