Laikas Danijoje

Danija – viena įdomiausių ir lankomiausių Europos šalių. Kvapą gniaužiantys peizažai, istorinės įdomybės, turtinga kultūra bei begalės vietų, žadančių nepamirštamus įspūdžius ir linksmybes – tai tik kelios priežastys, dėl kurių verta apsilankyti šioje nedidelėje, tačiau įspūdingoje Skandinavijos šalyje. Net ir kelios dienos, praleistos Danijoje, paliks nepamirštamus įspūdžius bei norą sugrįžti ir netgi apsvarstyti galimybę čia apsigyventi ilgesniam laikui; ne veltui daugelis atliktų tyrimų įrodė, kad Danijos gyventojai yra patys laimingiausi žmonės ne tik Europos Sąjungoje, bet ir visame pasaulyje.

Kaip ir visų kelionių metu, taip ir vykstant į Daniją reikėtų pasidomėti, į kurią laiko zoną ši šalis patenka. Vasarą Danijos gyventojai laikosi Centrinės Europos vasarinio laiko (CEST - Central European Summer Time), o žiemą danai pereina prie žiemos laiko, kuris yra skaičiuojamas pagal Centrinės Europos laiką (CET – Central European Time). Tiek vasaros, tiek ir žiemos sezonais, laikas Danijoje nuo Lietuvos atsilieka viena valanda, taigi prieš savo vizitą būtinai atsukite savo laikrodžius viena valanda atgal.

Prisitaikymas prie vietinio laiko juostos ir savo laikrodžių atsukimas Jums padės išvengti nereikalingų rūpesčių. Savo kelionės metu gyvendami pagal Danijos laiką Jūs būsite daug mažiau linkę susipainioti ir užsimiršti, Jums nekils įvairių su laiku susijusių nesusipratimų bei niekur nevėluosite. Laikrodžio persukimas gali atrodyti kaip maža smulkmena, tačiau ja pasirūpinus, Jūsų laikas Danijoje taps daug malonesniu ir galėsite iš tiesų pasimėgauti savo kelione.

Skrydžiai į Daniją

Skrydžiai iš Danijos